O autorze
W tym miejscu będą popełniane poglądy polityczne płynące od przedstawiciela młodego pokolenia PSL.

Przeprowadzka na Podkarpacie!

Mariusz Kawa, kandydat PO-PSL w wyborach uzupełniających do Senatu RP.
Mariusz Kawa, kandydat PO-PSL w wyborach uzupełniających do Senatu RP. KKW PO-PSL
W pięciu podkarpackich powiatach 8 września odbędą się wybory uzupełniające do Senatu. Wspólnym kandydatem PO i PSL jest 39-letni Mariusz Kawa, przedsiębiorca i samorządowiec. Na czas kampanii wyborczej przeprowadziłem się z Warszawy na Podkarpacie.

Kampania wyborcza to czas specyficzny dla kandydata i wspierającego go sztabu - czas przepełniony pozytywną energią i zapałem sztabowców, a klimat kampanijnej pracy pozostaje na długo w pamięci jeszcze po wyborach. Ostatnia kampania, w której aktywnie uczestniczyłem to ta sprzed równo dwóch lat - do wyborów parlamentarnych. Potem nie było już okazji, bo kalendarz był wolny od poważnych wyborów. Teraz zatęskniłem za kampanią sensu stricto, a serce tej bije dziś na Podkarpaciu. Dlatego też kilka dni temu spakowałem walizkę i z Warszawy "zajętej" politycznym sezonem ogórkowym pojechałem na południowy-wschód Polski.

Zachęcam dziś wszystkich mieszkańców powiatów: mieleckiego, dębickiego, kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i strzyżowskiego - IDŹCIE na wybory i oddajcie swój głos na MARIUSZA KAWĘ, najmłodszego spośród wszystkich kandydatów, tego, który będzie mógł skutecznie realizować swoje deklaracje poprzez realne przełożenie na decyzje władzy wykonawczej. Podakrpacie ma pięć mandatów w Senacie RP, cztery z nich obsadzili politycy PiS. Wybór kolejnego senatora z PiS w wyborach uzupełniających to po prostu zmarnowanie głosu. Wzmocnienie rozwoju tego regionu to głos na Mariusza Kawę.

Krzysztof Kosiński
Rzecznik Prasowy PSL
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...