O autorze
W tym miejscu będą popełniane poglądy polityczne płynące od przedstawiciela młodego pokolenia PSL.

Przeprowadzka na Podkarpacie!

Mariusz Kawa, kandydat PO-PSL w wyborach uzupełniających do Senatu RP.
Mariusz Kawa, kandydat PO-PSL w wyborach uzupełniających do Senatu RP. KKW PO-PSL
W pięciu podkarpackich powiatach 8 września odbędą się wybory uzupełniające do Senatu. Wspólnym kandydatem PO i PSL jest 39-letni Mariusz Kawa, przedsiębiorca i samorządowiec. Na czas kampanii wyborczej przeprowadziłem się z Warszawy na Podkarpacie.

Kampania wyborcza to czas specyficzny dla kandydata i wspierającego go sztabu - czas przepełniony pozytywną energią i zapałem sztabowców, a klimat kampanijnej pracy pozostaje na długo w pamięci jeszcze po wyborach. Ostatnia kampania, w której aktywnie uczestniczyłem to ta sprzed równo dwóch lat - do wyborów parlamentarnych. Potem nie było już okazji, bo kalendarz był wolny od poważnych wyborów. Teraz zatęskniłem za kampanią sensu stricto, a serce tej bije dziś na Podkarpaciu. Dlatego też kilka dni temu spakowałem walizkę i z Warszawy "zajętej" politycznym sezonem ogórkowym pojechałem na południowy-wschód Polski.

Zachęcam dziś wszystkich mieszkańców powiatów: mieleckiego, dębickiego, kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i strzyżowskiego - IDŹCIE na wybory i oddajcie swój głos na MARIUSZA KAWĘ, najmłodszego spośród wszystkich kandydatów, tego, który będzie mógł skutecznie realizować swoje deklaracje poprzez realne przełożenie na decyzje władzy wykonawczej. Podakrpacie ma pięć mandatów w Senacie RP, cztery z nich obsadzili politycy PiS. Wybór kolejnego senatora z PiS w wyborach uzupełniających to po prostu zmarnowanie głosu. Wzmocnienie rozwoju tego regionu to głos na Mariusza Kawę.

Krzysztof Kosiński
Rzecznik Prasowy PSL
Trwa ładowanie komentarzy...